Transport niskopodłogowy

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do transportu gabarytów

Oferujemy profesjonalny transport niskopodłogowy na terenie całego kraju

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo przewożonego towaru

Transport gabarytowy świadczony przez wykwalifikowaną kadrę

Transport towarów ponadgabarytowych

^

Profesjonalny transport niskopodłogowy

Transport towarów ponadgabarytowych wymaga znajomości tej dziedziny oraz profesjonalnego sprzętu. Jako firma w wieloletnim doświadczeniem dbamy o to, aby ładunek gabarytowy powierzony nam przez Naszych Klientów bezpiecznie dotarł do miejsca docelowego. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru. Przewozimy między innymi: maszyny rolnicze, autobusy, maszyny budowlane, konstrukcje i inne

^

Kompleksowy transport ponadgabarytowy

Świadczona przez nas usługa, jaką jest transport niskopodłogowy, jest dedykowana zarówno firmom, jak i prywatnym osobom. Świadczymy kompleksową usługę, jaką jest transport towarów ponadgabarytowych na terenie całej Polski. Dzięki nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej i niezawodnej flocie zapewniamy profesjonalizm na każdym etapie wykonywania zlecenia

TRANSPORT GABARYTÓW – DOŚWIADCZENI KIEROWCY

Transport niskopodwoziowy jest usługą, która wymaga pełnego profesjonalizmu. Dokładamy wszelkich starań, aby Nasi Klienci czuli się z niej usatysfakcjonowani. Z tego względu oferowane przez nas transporty ponadgabarytowe są wykonywane przez doświadczonych kierowców, którzy potrafią poradzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji

 

FACHOWY TRANSPORT NISKOPODŁOGOWY

Obsługa specjalistów to nie wszystko. Dlatego też, aby znajdujący się w naszej ofercie transport niskopodłogowy przebiegał szybko, sprawnie i bezpiecznie dysponujemy profesjonalną flotą. Dodatkowo dbamy o to, aby przewożony przez nas ładunek gabarytowy bezpiecznie dotarł do celu, używając do tego specjalnych zabezpieczeń

 

Dziękuję za szybką reakcję i przyjechanie lawetą do Kurian pod Białymstokiem. Mój samochód został bezpiecznie odholowany do warsztatu. Moto Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz kierowców. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc.
Z pomocy drogowej skorzystałam zimą 2016 roku. Trasa Białystok – Michałowo była bardzo zaśnieżona. W pewnym momencie straciłam kontrolę nad pojazdem i wylądowałam w rowie. Laweta przyjechała bardzo szybko i odwiozła mój samochód do serwisu, w którym dokonano naprawy mojego samochodu. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.
Parę tygodni temu spotkała mnie awaria mojego samochodu około 30 km przed Białymstokiem. Nie chciałem zawracać znajomym głowy w środku nocy, więc zdecydowałem się wezwać pomoc drogową. Laweta przyjechała po mnie około 45 minut po wykonanym telefonie i odholowała do warsztatu w Białymstoku. Serwisując samochód w Motofirmie otrzymałem rabat na pomoc drogową. Polecam!
Dziękuję za dowiezienie paliwa na trasie Mońki – Białystok. Pomoc drogowa przyjechała bardzo szybko. Na następny dzień przyjechałam do serwisu i okazało się, że winna była niesprawna lampka od rezerwy. Bardzo się cieszę, że w Białymstoku działa firma, która w swojej ofercie poza standardową pomocą drogową posiada usługę dowiezienia paliwa.
Również korzystałam z pomocy drogowej na trasie Bielsk Podlaski – Białystok. Samochód zepsuł mi się około 25 km od Białegostoku. Laweta przyjechała w około 30 minut, nie musiałam długo czekać – zwłaszcza, że była zima. Bardzo dziękuję za pomoc i odholowanie mojego samochodu do Białegostoku.
Bardzo dziękuję za odholowanie mojego Peugeota z drogi S8 oraz za sprawną wymianę chłodnicy, która pękła mi na trasie Warszawa – Białystok. Zarówno usługa holowania oraz wymiany chłodnicy przebiegła bez zarzutu. Bardzo dziękuję za pomoc oraz polecam usługi Moto Firmy każdemu kierowcy.

Pomoc drogowa i warsztat samochodowy w Białymstoku

Motofirma Andrysiewiecz świadczy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw blachasrko-lakierniczych i mechanicznych skupu oraz sprzedaży aut.

Bookuj wizytę w warsztacie samochodowym – motofirma

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, szukasz blacharza, lakiernika lub mechanika, jesteś w dobrym miejscu. Działamy na terenie całego Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

Szybki kontakt do nas

Zadzwoń

+48 602 297 581

+85 675 41 97

+48 600 550 600