SKUP AUT USZKODZONYCH I POWYPADKOWYCH

Zajmujemy się skupem samochodów całych jak i uszkodzonych

W ramach skupu samochodu oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Oferujemy sprzedaż samochodów w systemach ratalnych i leasingu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie skupu aut

SKUP SAMOCHODÓW w Białymstoku

^

SKUP SAMOCHODÓW

Prowadzimy skup aut zarówno uszkodzonych jak i sprawnych na korzystnych dla Klienta warunkach. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną wycenę uszkodzonego samochodu. Widełki cenowe możemy już podać w trakcie rozmowy telefonicznej – wszystko zależy od faktycznego stanu Państwa samochodu. Następnie przyjeżdżamy na miejsce i ostatecznie wyceniamy samochód.
^

CAŁODOBOWA POMOC

Całodobowa pomoc drogowa w Białymstoku i okolicach. Holowanie aut w Białymstoku. Transport samochodów osobowych i dostawczych, które uległy awarii na drodze lub brały udział w kolizji czy wypadku drogowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu zapewniamy bezpieczny transport z miejsca wypadku.

^

TRANSPORT SAMOCHODÓW

Nasza firma również specjalizuje się w transporcie samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych – na krótkich oraz długich dystansach. Zajmujemy się m.in sprowadzaniem samochodów z zagranicy lub innych miejscowości w Polsce do miejsca wyznaczonego przez Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zajmujemy się skupem samochodów całych jak i uszkodzonych

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz elastyczne formy rozliczeń zarówno przy skupie jak i sprzedaży pojazdów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu samochodami zarówno osobowymi oraz ciężarowymi.

 

W ramach skupu samochodu oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Kupimy od Ciebie Twój samochód oraz załatwimy wszelkie niezbędne formalności. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawnie zebrać komplet potrzebnych dokumentów. Wystarczy jeden podpis, aby otrzymać od nas gotówkę za uszkodzone auto.

 

Oferujemy sprzedaż samochodów w systemach ratalnych i leasingu

Nasz skup samochodów oferuje elastyczne metody finansowania. Jeśli znajdziesz u nas samochód, który spełni Twoje oczekiwania zakup możesz rozłożyć na raty. Dodatkowo pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie skupu aut

Skupem samochodów w Białymstoku zajmujemy się od wielu lat, dzięki temu bardzo dobrze orientujemy się w cenach rynkowych. Dzięki temu masz pewność, że zostanie Ci zaoferowana najbardziej korzystna cena za Twój samochód. Wystarczy 1 podpis i otrzymasz gotówkę za Twój samochód.

Dziękuję za szybką reakcję i przyjechanie lawetą do Kurian pod Białymstokiem. Mój samochód został bezpiecznie odholowany do warsztatu. Moto Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz kierowców. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc.
Z pomocy drogowej skorzystałam zimą 2016 roku. Trasa Białystok – Michałowo była bardzo zaśnieżona. W pewnym momencie straciłam kontrolę nad pojazdem i wylądowałam w rowie. Laweta przyjechała bardzo szybko i odwiozła mój samochód do serwisu, w którym dokonano naprawy mojego samochodu. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.
Parę tygodni temu spotkała mnie awaria mojego samochodu około 30 km przed Białymstokiem. Nie chciałem zawracać znajomym głowy w środku nocy, więc zdecydowałem się wezwać pomoc drogową. Laweta przyjechała po mnie około 45 minut po wykonanym telefonie i odholowała do warsztatu w Białymstoku. Serwisując samochód w Motofirmie otrzymałem rabat na pomoc drogową. Polecam!
Dziękuję za dowiezienie paliwa na trasie Mońki – Białystok. Pomoc drogowa przyjechała bardzo szybko. Na następny dzień przyjechałam do serwisu i okazało się, że winna była niesprawna lampka od rezerwy. Bardzo się cieszę, że w Białymstoku działa firma, która w swojej ofercie poza standardową pomocą drogową posiada usługę dowiezienia paliwa.
Również korzystałam z pomocy drogowej na trasie Bielsk Podlaski – Białystok. Samochód zepsuł mi się około 25 km od Białegostoku. Laweta przyjechała w około 30 minut, nie musiałam długo czekać – zwłaszcza, że była zima. Bardzo dziękuję za pomoc i odholowanie mojego samochodu do Białegostoku.
Bardzo dziękuję za odholowanie mojego Peugeota z drogi S8 oraz za sprawną wymianę chłodnicy, która pękła mi na trasie Warszawa – Białystok. Zarówno usługa holowania oraz wymiany chłodnicy przebiegła bez zarzutu. Bardzo dziękuję za pomoc oraz polecam usługi Moto Firmy każdemu kierowcy.

Pomoc drogowa i warsztat samochodowy w Białymstoku

Motofirma Andrysiewiecz świadczy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw blachasrko-lakierniczych i mechanicznych skupu oraz sprzedaży aut.

Bookuj wizytę w warsztacie samochodowym – motofirma

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, szukasz blacharza, lakiernika lub mechanika, jesteś w dobrym miejscu. Działamy na terenie całego Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

Szybki kontakt do nas

Zadzwoń

+48 600 550 600 +48 602 297 581 +85 675 41 97