Pomoc drogowa białystok, Laweta 24h Białystok

Dysponujemy flotą profesjonalnych lawet

Całodobowa pomoc drogowa białystok

Przy holowaniu z OC sprawcy koszty rozliczamy samodzielnie

Organizujemy przewozy lokalne i dalekobieżne

Pomoc drogowa Białystok

Profesjonalna pomoc drogowa Białystok i okolice

MotoFirma to także usługa pomocy drogowej w szerokim tego słowa znaczeniu. Stawiając na najwyższą jakość świadczonych usług, nasza flota wyposażona jest w profesjonalne lawety HDS. Dzięki temu nasza ekipa świetnie radzi sobie w różnych, niekiedy trudnych sytuacjach. Z uwagi na zakres świadczonych usług, pomoc drogowa Białystok nierzadko spotyka się z wyciąganiem dużych aut z rowów. W wyniku stłuczki czy różnego rodzaju wypadków, pojazdy biorące udział w kolizji wymagają profesjonalnego transportu. W takich sytuacjach nasza pomoc okazuje się bezcenna.

Bezpieczne transporty pojazdów różnych gabarytów – pomoc drogowa TIR – lokalne i dalekobieżne

Pomoc drogowa Białystok to także pomoc przy transporcie różnego rodzaju pojazdów. Nasze lawety pozwalają zarówno na bezpieczny transport aut osobowych, jak i samochodów dostawczych czy nawet pojazdów ciężarowych bądź innych dużych maszyn.

Z naszych usług mogą skorzystać nie tylko osoby, które potrzebują pomocy w transporcie czy holowaniu aut powypadkowych. Nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje również usługi transportowe na życzenie klienta. Możemy bez problemu przywieźć auto z innego kraju i przetransportować je we wskazane miejsce. Świadczymy usługi głównie na terenie Białegostoku oraz województwa podlaskiego, jednak na życzenie klienta możemy przetransportować pojazd w dowolne miejsce w kraju, a nawet ściągnąć auto zza granicy.

Szeroki zakres usług gwarancją satysfakcji!

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak ważne jest profesjonalne załatwienie sprawy, szczególnie w sytuacji, gdy mamy do czynienia z wypadkiem drogowym. Dlatego też jako nieliczni dajemy możliwość skorzystania z opcji rozliczenia kosztów holowania z OC sprawcy wypadku. W takich sytuacjach klient podpisując stosowne upoważnienie, przenosi na nas wszelkie formalności związane z odzyskaniem kosztów holowania. Wystarczy stosowne upoważnienie, a my zajmiemy się całą papierologią i formalnościami związanymi z odzyskaniem kosztów holowania z OC sprawcy wypadku.

Atrakcyjne stawki za kilometr oraz profesjonalny i bezpieczny transport to gwarancja satysfakcji klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową pomoc drogową oraz fachową pomoc przy problemach blacharsko-lakierniczych. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty firmy oraz do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i skorzystania z profesjonalnej pomocy drogowej!

Profesjonalna flota lawet dostępna 24h/dobę!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyposażeniu firmy w profesjonalne lawety, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług.  O każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Całodobowa dyspozycyjność gwarantuje profesjonalną usługę i poczucie bezpieczeństwa, gdyż bez względu na dzień tygodnia czy godzinę, będziemy gotowi do akcji!

Nasze lawety to wysokiej jakości maszyny HDS, dzięki którym wyciągnięcie uszkodzonego pojazdu to nie problem. Dzięki temu nasze usługi są chętnie wykorzystywane w wielu wypadkach drogowych. Pomożemy usunąć pojazd z drogi, pobocza czy rowu. Przetransportujemy go bezpiecznie pod wskazany adres, a w razie potrzeby oferujemy również usługi blacharsko-lakiernicze – wszystko na atrakcyjnych warunkach.

 

Dziękuję za szybką reakcję i przyjechanie lawetą do Kurian pod Białymstokiem. Mój samochód został bezpiecznie odholowany do warsztatu. Moto Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz kierowców. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc.
Z pomocy drogowej skorzystałam zimą 2016 roku. Trasa Białystok – Michałowo była bardzo zaśnieżona. W pewnym momencie straciłam kontrolę nad pojazdem i wylądowałam w rowie. Laweta przyjechała bardzo szybko i odwiozła mój samochód do serwisu, w którym dokonano naprawy mojego samochodu. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.
Parę tygodni temu spotkała mnie awaria mojego samochodu około 30 km przed Białymstokiem. Nie chciałem zawracać znajomym głowy w środku nocy, więc zdecydowałem się wezwać pomoc drogową. Laweta przyjechała po mnie około 45 minut po wykonanym telefonie i odholowała do warsztatu w Białymstoku. Serwisując samochód w Motofirmie otrzymałem rabat na pomoc drogową. Polecam!
Dziękuję za dowiezienie paliwa na trasie Mońki – Białystok. Pomoc drogowa przyjechała bardzo szybko. Na następny dzień przyjechałam do serwisu i okazało się, że winna była niesprawna lampka od rezerwy. Bardzo się cieszę, że w Białymstoku działa firma, która w swojej ofercie poza standardową pomocą drogową posiada usługę dowiezienia paliwa.
Również korzystałam z pomocy drogowej na trasie Bielsk Podlaski – Białystok. Samochód zepsuł mi się około 25 km od Białegostoku. Laweta przyjechała w około 30 minut, nie musiałam długo czekać – zwłaszcza, że była zima. Bardzo dziękuję za pomoc i odholowanie mojego samochodu do Białegostoku.
Bardzo dziękuję za odholowanie mojego Peugeota z drogi S8 oraz za sprawną wymianę chłodnicy, która pękła mi na trasie Warszawa – Białystok. Zarówno usługa holowania oraz wymiany chłodnicy przebiegła bez zarzutu. Bardzo dziękuję za pomoc oraz polecam usługi Moto Firmy każdemu kierowcy.

Laweta Białystok

Po kolizji czy wypadku często zdarza się, że samochód nie może być z powrotem włączony do ruchu drogowego i konieczne jest jego bezpieczne przetransportowanie do warsztatu samochodowego. W takiej sytuacji jesteśmy do Państwa usług! Posiadamy profesjonalną flotę lawet, dzięki której przewieziemy auto w wybrane miejsce. Główny obszar świadczenia przez nas usług holowania oraz przewożenia pojazdów obejmuje Białystok i Podlasie, jednak jesteśmy w stanie na życzenie klienta przetransportować auto w dowolne miejsce w Polsce, a nawet za granicą. 

 

Nasza kadra wyspecjalizowanych pracowników nie tylko szybko i sprawnie wykona usługę holowania, ale również podzieli się swoim doświadczeniem, udzielając cennych rad. Nasi kierowcy są profesjonalistami, którzy przetransportują państwa samochód ze szczególnym zachowaniem zasad Kodeksu Drogowego oraz ogólnych zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że wasze auto będzie bezpieczne w naszych rękach. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług klientom. 

W pomocy drogowej ogromną rolę odgrywa profesjonalny sprzęt. Dlatego nasze lawety to dedykowane pojazdy przystosowane do pomocy drogowej. Bez względu na to, w jakiej sytuacji się znalazłeś, zawsze możesz liczyć na to, że nasza laweta 24H Białystok będzie do Twojej dyspozycji

Całodobowa laweta Białystok

Życie pisze różne scenariusze i tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć losu. Mając to na uwadze, warto zaopatrzyć się w numer alarmowy profesjonalnej pomocy drogowej oferującej swoje usługi lokalnie. Stawiając na sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczeniem, możesz mieć pewność, że otrzymasz równie profesjonalną usługę. W przypadku lawet ogromne znacznie odgrywa jakość sprzętu oraz doświadczenie kierowców. W tej materii zdajemy egzamin na szóstkę z plusem!

Nasze lawety to profesjonalne maszyny gwarantujące bezpieczne holowanie różnych pojazdów. Wiedza z zakresu pomocy drogowej naszych fachowców to dodatkowy argument, który gwarantuje bezpieczne i zgodne z przepisami holowanie aut. Natomiast świadomość dyspozycyjności 24h/dobę, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa!

Laweta 24h Białystok zawsze gotowa do akcji!

Bez względu na to, kiedy i gdzie potrzebna jest pomoc, nasza laweta jest zawsze gotowa do akcji. Z uwagi na fakt, że dysponujemy całą flotą profesjonalnych maszyn, zawsze jesteśmy gotowi by nieść pomoc potrzebującym. Doświadczenie niejednokrotnie udowodniło nam, jak ważna jest dla poszkodowanych profesjonalna pomoc drogowa. Dlatego też świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Chcąc zagwarantować wysoką jakość, stawiamy na profesjonalny sprzęt i wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę.

Pomoc drogowa i warsztat samochodowy w Białymstoku

Motofirma Andrysiewiecz świadczy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw blachasrko-lakierniczych i mechanicznych skupu oraz sprzedaży aut.

Bookuj wizytę w warsztacie samochodowym – motofirma

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, szukasz blacharza, lakiernika lub mechanika, jesteś w dobrym miejscu. Działamy na terenie całego Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

Szybki kontakt do nas

Zadzwoń

+48 600 550 600

+48 602 297 581

+85 675 41 97