motofirma – Od skupu i sprzedaży aut po transport oraz serwis samochodów

Poznaj naszą historię

MotoFirma Działamy już na rynku od 17 lat.
Posiadamy najlepsze wyposażenie lakierni, przez co świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy naprawy samochodów wszystkich marek na terenie Białegostoku.

Serwis samochodowy blacharsko-lakierniczy:

  • Zajmujemy się kompleksowo naprawami blacharsko-lakierniczymi, jak również naprawami eksploatacyjnymi.
  • Pracujemy na nowoczesnych narzędziach. Posiadamy bezpyłową kabinę lakierniczą oraz ramę do napraw blacharskich z systemem pomiarowym .
  • Prowadzimy formalności związane ze szkodą, m. in. rozliczenia finansowe bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.
  • Nadzorujemy czynności oględzin przeprowadzane przez rzeczoznawcę ubezpieczyciela.
  • Udzielamy wsparcia w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Dysponujemy flotą profesjonalnych pojazdów do wszystkich rodzajów czynności związanych z autami osobowymi, dostawczymi, ciężarowymi oraz maszynami i urządzeniami.

  • Organizujemy przewozy lokalne i dalekobieżne.
  • Posiadamy warsztat wyspecjalizowany w blacharstwie i mechanice.
  • Przy holowaniu z OC sprawcy – koszta rozliczamy samodzielnie na podstawie wystawionego przez Państwa upoważnienia.

Skup aut Białystok

Zajmujemy się skupem samochodów całych i uszkodzonych.
W ramach skupu Państwa samochodu oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.
Poza skupem samochodów oferujemy także sprzedaż samochodów w systemach ratalnych oraz leasing.
Skupem samochodów zajmujemy się od lat!

Dziękuję za szybką reakcję i przyjechanie lawetą do Kurian pod Białymstokiem. Mój samochód został bezpiecznie odholowany do warsztatu. Moto Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz kierowców. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc.
Z pomocy drogowej skorzystałam zimą 2016 roku. Trasa Białystok – Michałowo była bardzo zaśnieżona. W pewnym momencie straciłam kontrolę nad pojazdem i wylądowałam w rowie. Laweta przyjechała bardzo szybko i odwiozła mój samochód do serwisu, w którym dokonano naprawy mojego samochodu. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.
Parę tygodni temu spotkała mnie awaria mojego samochodu około 30 km przed Białymstokiem. Nie chciałem zawracać znajomym głowy w środku nocy, więc zdecydowałem się wezwać pomoc drogową. Laweta przyjechała po mnie około 45 minut po wykonanym telefonie i odholowała do warsztatu w Białymstoku. Serwisując samochód w Motofirmie otrzymałem rabat na pomoc drogową. Polecam!
Dziękuję za dowiezienie paliwa na trasie Mońki – Białystok. Pomoc drogowa przyjechała bardzo szybko. Na następny dzień przyjechałam do serwisu i okazało się, że winna była niesprawna lampka od rezerwy. Bardzo się cieszę, że w Białymstoku działa firma, która w swojej ofercie poza standardową pomocą drogową posiada usługę dowiezienia paliwa.
Również korzystałam z pomocy drogowej na trasie Bielsk Podlaski – Białystok. Samochód zepsuł mi się około 25 km od Białegostoku. Laweta przyjechała w około 30 minut, nie musiałam długo czekać – zwłaszcza, że była zima. Bardzo dziękuję za pomoc i odholowanie mojego samochodu do Białegostoku.
Bardzo dziękuję za odholowanie mojego Peugeota z drogi S8 oraz za sprawną wymianę chłodnicy, która pękła mi na trasie Warszawa – Białystok. Zarówno usługa holowania oraz wymiany chłodnicy przebiegła bez zarzutu. Bardzo dziękuję za pomoc oraz polecam usługi Moto Firmy każdemu kierowcy.

Pomoc drogowa i warsztat samochodowy w Białymstoku

Motofirma Andrysiewiecz świadczy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw blachasrko-lakierniczych i mechanicznych skupu oraz sprzedaży aut.

Bookuj wizytę w warsztacie samochodowym – motofirma

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, szukasz blacharza, lakiernika lub mechanika, jesteś w dobrym miejscu. Działamy na terenie całego Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

Szybki kontakt do nas

Zadzwoń

+48 600 550 600 +48 602 297 581 +85 675 41 97