Ładwarka teleskopowa

Oferujemy usługę załadunku za pomocą ładowarki teleskopowej

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu wysokiej klasy marki Manitou

Realizujemy usługę załadunku na terenie powiatu białostockiego

Nasi operatorzy ładowarki teleskopowej są fachowcami w tej dziedzinie

Ładowarka teleskopowa – załadunek towarów

^

Najlepsze ładowarki teleskopowe

Jako firma z wieloletnim stażem nie tylko zapewniamy profesjonalną obsługę ładowarki teleskopowej wykonywanej przez wykwalifikowanych pracowników, ale również dysponujemy światowej klasy profesjonalnym sprzętem marki Manitou. Wykorzystywane przez nas ładowarki teleskopowe sprawdzają się doskonale przy załadunku ciężkich towarów

^

Miniładowarka teleskopowa - załadunek TIR

Ładowarka teleskopowa jest bardzo często wykorzystywana przy załadunkach TIR. Jest to wielofunkcyjna maszyna, która nie tylko jest w stanie unosić ciężkie ładunki, ale również może przepychać oraz ciągnąć różnego rodzaju towary. Z tego względu ładowarka teleskopowa sprawdzi się w wielu sytuacjach, w których człowiek nie daje sobie rady

ŁADOWARKA TELESKOPOWA – BIAŁYSTOK I OKOLICE

Ładowarka teleskopowa jest maszyną roboczą, która jest niezastąpiona przy unoszeniu ciężkich towarów o dużych gabarytach. Świadczymy usługę załadunku za pomocą ładowarki teleskopowej na terenie powiatu białostockiego. Dokładamy wszelkich starań, aby Nasi Klienci byli zadowoleni z wykonywanych przez nas działań. Z tego względu dysponujemy fachową kadrą i profesjonalnym sprzętem

 

ŁADOWARKI TELESKOPOWE – POMOC W WIELU BRANŻACH

Jesteśmy prężnie funkcjonującą firmą oferującą usługę załadunku za pomocą ładowarki teleskopowej. Wykorzystywany przez nas sprzęt jest niezwykle pomocny w branżach, w których mamy do czynienia z ciężkimi towarami. Nasi wykwalifikowani operatorzy wykonują kompleksową usługę załadunku w dziedzinach związanych z budownictwem, transportem oraz rolnictwem

Dziękuję za szybką reakcję i przyjechanie lawetą do Kurian pod Białymstokiem. Mój samochód został bezpiecznie odholowany do warsztatu. Moto Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz kierowców. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc.
Z pomocy drogowej skorzystałam zimą 2016 roku. Trasa Białystok – Michałowo była bardzo zaśnieżona. W pewnym momencie straciłam kontrolę nad pojazdem i wylądowałam w rowie. Laweta przyjechała bardzo szybko i odwiozła mój samochód do serwisu, w którym dokonano naprawy mojego samochodu. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.
Parę tygodni temu spotkała mnie awaria mojego samochodu około 30 km przed Białymstokiem. Nie chciałem zawracać znajomym głowy w środku nocy, więc zdecydowałem się wezwać pomoc drogową. Laweta przyjechała po mnie około 45 minut po wykonanym telefonie i odholowała do warsztatu w Białymstoku. Serwisując samochód w Motofirmie otrzymałem rabat na pomoc drogową. Polecam!
Dziękuję za dowiezienie paliwa na trasie Mońki – Białystok. Pomoc drogowa przyjechała bardzo szybko. Na następny dzień przyjechałam do serwisu i okazało się, że winna była niesprawna lampka od rezerwy. Bardzo się cieszę, że w Białymstoku działa firma, która w swojej ofercie poza standardową pomocą drogową posiada usługę dowiezienia paliwa.
Również korzystałam z pomocy drogowej na trasie Bielsk Podlaski – Białystok. Samochód zepsuł mi się około 25 km od Białegostoku. Laweta przyjechała w około 30 minut, nie musiałam długo czekać – zwłaszcza, że była zima. Bardzo dziękuję za pomoc i odholowanie mojego samochodu do Białegostoku.
Bardzo dziękuję za odholowanie mojego Peugeota z drogi S8 oraz za sprawną wymianę chłodnicy, która pękła mi na trasie Warszawa – Białystok. Zarówno usługa holowania oraz wymiany chłodnicy przebiegła bez zarzutu. Bardzo dziękuję za pomoc oraz polecam usługi Moto Firmy każdemu kierowcy.

Pomoc drogowa i warsztat samochodowy w Białymstoku

Motofirma Andrysiewiecz świadczy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw blachasrko-lakierniczych i mechanicznych skupu oraz sprzedaży aut.

Bookuj wizytę w warsztacie samochodowym – motofirma

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, szukasz blacharza, lakiernika lub mechanika, jesteś w dobrym miejscu. Działamy na terenie całego Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

Szybki kontakt do nas

Zadzwoń

+48 602 297 581

+85 675 41 97

+48 600 550 600