holowanie tir

Oferujemy bezpieczne holowanie TIR za pomocą profesjonalnej floty

Holowanie aut ciężarowych zgodnie z przepisami Kodeksu Drogowego

Długodystansowe holowanie ciężarówek na terenie całej Polski

Wykwalifikowana kadra pracowników oferujących auto pomoc TIR 24/7

holowanie aut ciężarowych

^

POMOC DROGOWA TIR

Przywiązujemy szczególną wagę do tego, aby nasza kadra pracownicza składała się z wykwalifikowanych osób. Dzięki ich profesjonalizmowi holowanie aut ciężarowych jest bezpieczne, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Niezależnie od warunków, dążymy do tego, aby nasza auto pomoc TIR była sprawna i skuteczna oraz aby odpowiadała na potrzeby Naszych Klientów

^

HOLOWANIE CIĘŻARÓWEK

Jako doświadczona firma z wieloletnim stażem na rynku zapewniamy kompleksową auto pomoc TIR, jaką jest holowanie aut ciężarowych. Oferta jest dedykowana zarówno osobom prywatnym, jak i małym czy dużym firmom. Dodatkowo Nasi Klienci mogą skorzystać z usługi parkingu depozytowego oraz zabezpieczenia towaru podczas wypadku

^

TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY

Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów oferujemy transport niskopodwoziowy samochodów wielkogabarytowych. Posiadana przez nas profesjonalna flota aut holowniczych zapewnia najwyższe standardy wykonywanej usługi. Wykwalifikowani pracownicy zadbają o bezpieczeństwo w trakcie holowania

^

WYCIĄGANIE Z ROWU TIR

Z powodu niekorzystnych warunków drogowych zdarza się, że kierowcy tracą panowanie nad samochodem, co skutkuje wpadnięciem auta do rowu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą pomoc Naszym Klientom nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Zapewniamy kompleksową usługę wyciągania z rowu TIR. Dzięki nam możesz czuć się bezpiecznie nawet w ekstremalnych warunkach.

FACHOWE HOLOWANIE TIR

Zapewniamy profesjonalne holowanie aut ciężarowych w Białymstoku i na terenie województwa podlaskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi przebiegały bez zarzutu. Do dyspozycji posiadamy specjalistyczną flotę, dzięki której pomoc drogowa TIR przebiegnie szybko i sprawnie. Wyspecjalizowani pracownicy zapewniają Naszym Klientom fachową obsługę w każdych warunkach!

 

POMOC DROGOWA TIR ZGODNA Z PRAWEM

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy holowanie aut ciężarowych ze szczególnym zachowaniem zasad Kodeksu Drogowego. W naszych rękach jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi. Holowanie ciężarówek nie należy do najprostszych, jednak dzięki wieloletniej praktyce naszych pracowników gwarantujemy najlepszą pomoc drogową

 

AUTO POMOC TIR CAŁĄ DOBĘ

Nigdy nie wiesz kiedy przytrafi Ci się awaria auta. W przypadku samochodów ciężarowych, ich unieruchomienie przez dłuższy czas może negatywnie wpłynąć na terminy dostaw. Z tego względu auto pomoc TIR jest potrzebna przez 24h, siedem dni w tygodniu. Jako firma odpowiadająca na potrzeby Klientów oferujemy całodobowe, profesjonalne holowanie ciężarówek

 

Dziękuję za szybką reakcję i przyjechanie lawetą do Kurian pod Białymstokiem. Mój samochód został bezpiecznie odholowany do warsztatu. Moto Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz kierowców. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc.
Z pomocy drogowej skorzystałam zimą 2016 roku. Trasa Białystok – Michałowo była bardzo zaśnieżona. W pewnym momencie straciłam kontrolę nad pojazdem i wylądowałam w rowie. Laweta przyjechała bardzo szybko i odwiozła mój samochód do serwisu, w którym dokonano naprawy mojego samochodu. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.
Parę tygodni temu spotkała mnie awaria mojego samochodu około 30 km przed Białymstokiem. Nie chciałem zawracać znajomym głowy w środku nocy, więc zdecydowałem się wezwać pomoc drogową. Laweta przyjechała po mnie około 45 minut po wykonanym telefonie i odholowała do warsztatu w Białymstoku. Serwisując samochód w Motofirmie otrzymałem rabat na pomoc drogową. Polecam!
Dziękuję za dowiezienie paliwa na trasie Mońki – Białystok. Pomoc drogowa przyjechała bardzo szybko. Na następny dzień przyjechałam do serwisu i okazało się, że winna była niesprawna lampka od rezerwy. Bardzo się cieszę, że w Białymstoku działa firma, która w swojej ofercie poza standardową pomocą drogową posiada usługę dowiezienia paliwa.
Również korzystałam z pomocy drogowej na trasie Bielsk Podlaski – Białystok. Samochód zepsuł mi się około 25 km od Białegostoku. Laweta przyjechała w około 30 minut, nie musiałam długo czekać – zwłaszcza, że była zima. Bardzo dziękuję za pomoc i odholowanie mojego samochodu do Białegostoku.
Bardzo dziękuję za odholowanie mojego Peugeota z drogi S8 oraz za sprawną wymianę chłodnicy, która pękła mi na trasie Warszawa – Białystok. Zarówno usługa holowania oraz wymiany chłodnicy przebiegła bez zarzutu. Bardzo dziękuję za pomoc oraz polecam usługi Moto Firmy każdemu kierowcy.

Pomoc drogowa i warsztat samochodowy w Białymstoku

Motofirma Andrysiewiecz świadczy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw blachasrko-lakierniczych i mechanicznych skupu oraz sprzedaży aut.

Bookuj wizytę w warsztacie samochodowym – motofirma

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, szukasz blacharza, lakiernika lub mechanika, jesteś w dobrym miejscu. Działamy na terenie całego Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

Szybki kontakt do nas

Zadzwoń

+48 602 297 581

+85 675 41 97

+48 600 550 600