Holowanie

Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt

Zgodnie z przepisami i z dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa

holowanie długodystansowe nie jest dla nas żadnym problemem

Wykwalifikowani pracownicy

HOLOWANIE AUT BIAŁYSTOK

^

Autoholowanie

Stłuczka, utknięcie w rowie lub uszkodzenie koła – zdarzenia na drodze bywają bardzo nieprzewidywalne. Zaskoczyła Państwa awaria samochodu na trasie? Mimo prób, auto nie chce działać, a jedynym wyjściem okazuje się holowanie? Chyba wszyscy kierowcy znają takie sytuacje. Są one tym bardziej stresujące, jeżeli dzieją się daleko od domu oraz zaprzyjaźnionego i sprawdzonego mechanika. Zamiast rwać sobie włosy z głowy, po prostu wezwijcie Państwo profesjonalną pomoc drogową. Jesteśmy firmą ze Szczecina, która świadczy usługi autoholowania pojazdów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy swoje wsparcie w przypadku usterki oraz gdy dojdzie do kolizji lub wypadku. Proponujemy korzystny wynajem autolawet, a także przewóz osób uczestniczących w zdarzeniu drogowym do domu.

^

Holowanie na wysokim poziomie

Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także firmami, które szukają skutecznej i przyjemnej obsługi. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do właścicieli samochodów osobowych, ale także motocykli, samochodów dostawczych czy też ciężarowych. Transportujemy także quady, a w razie potrzeby podejmujemy także zlecenia przewozu maszyn rolniczych oraz budowlanych.

Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt

Nasza  flota pomocy drogowej składa się wyłącznie z dedykowanych do holowania lawet. Pomocą drogową nasze firmy objęte jest miasto Białystok oraz całe województwo Podlaskie. Zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

 

Zgodnie z przepisami i bezpiecznie

Zajmujemy się holowaniem praktycznie wszelkiego rodzaju pojazdów – nie tylko samochodów osobowych. Posiadamy nowoczesne lawety i zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców, dlatego z nami możesz mieć pewność, że transport będzie odbywał się zgodnie z przepisami i z dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Holowanie długodystansowe

Działamy przede wszystkim w obrębie miasta Warszawa, ale również dojeżdżamy do naszych klientów do wszystkich miejscowości województwa mazowieckiego, a także innych rejonów kraju – holowanie długodystansowe nie jest dla nas żadnym problemem.

 

Wykwalifikowani pracownicy

Sprawna pomoc drogowa to nie tylko dobrej jakości sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowani fachowcy. Zdajemy sobie sprawę, że powierzając nam swoje auto, okazujesz nam duży kredyt zaufania. Dlatego robimy wszystko, żebyś był zadowolony, powierzając Twój samochód naszym profesjonalistom.

Dziękuję za szybką reakcję i przyjechanie lawetą do Kurian pod Białymstokiem. Mój samochód został bezpiecznie odholowany do warsztatu. Moto Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz kierowców. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc.
Z pomocy drogowej skorzystałam zimą 2016 roku. Trasa Białystok – Michałowo była bardzo zaśnieżona. W pewnym momencie straciłam kontrolę nad pojazdem i wylądowałam w rowie. Laweta przyjechała bardzo szybko i odwiozła mój samochód do serwisu, w którym dokonano naprawy mojego samochodu. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.
Parę tygodni temu spotkała mnie awaria mojego samochodu około 30 km przed Białymstokiem. Nie chciałem zawracać znajomym głowy w środku nocy, więc zdecydowałem się wezwać pomoc drogową. Laweta przyjechała po mnie około 45 minut po wykonanym telefonie i odholowała do warsztatu w Białymstoku. Serwisując samochód w Motofirmie otrzymałem rabat na pomoc drogową. Polecam!
Dziękuję za dowiezienie paliwa na trasie Mońki – Białystok. Pomoc drogowa przyjechała bardzo szybko. Na następny dzień przyjechałam do serwisu i okazało się, że winna była niesprawna lampka od rezerwy. Bardzo się cieszę, że w Białymstoku działa firma, która w swojej ofercie poza standardową pomocą drogową posiada usługę dowiezienia paliwa.
Również korzystałam z pomocy drogowej na trasie Bielsk Podlaski – Białystok. Samochód zepsuł mi się około 25 km od Białegostoku. Laweta przyjechała w około 30 minut, nie musiałam długo czekać – zwłaszcza, że była zima. Bardzo dziękuję za pomoc i odholowanie mojego samochodu do Białegostoku.
Bardzo dziękuję za odholowanie mojego Peugeota z drogi S8 oraz za sprawną wymianę chłodnicy, która pękła mi na trasie Warszawa – Białystok. Zarówno usługa holowania oraz wymiany chłodnicy przebiegła bez zarzutu. Bardzo dziękuję za pomoc oraz polecam usługi Moto Firmy każdemu kierowcy.

Pomoc drogowa i warsztat samochodowy w Białymstoku

Motofirma Andrysiewiecz świadczy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw blachasrko-lakierniczych i mechanicznych skupu oraz sprzedaży aut.

Bookuj wizytę w warsztacie samochodowym – motofirma

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, szukasz blacharza, lakiernika lub mechanika, jesteś w dobrym miejscu. Działamy na terenie całego Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

Szybki kontakt do nas

Zadzwoń

+48 600 550 600

+48 602 297 581

+85 675 41 97