Zakład blacharsko lakierniczy Białystok

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami blacharsko-lakierniczymioraz naprawami eksploatacyjnymi.

Prowadzimy formalności związane ze szkodą, m. in. rozliczenia finansowe bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.

Nadzorujemy czynności oględzin przeprowadzane przez rzeczoznawcę ubezpieczyciela.

Udzielamy wsparcia w oparciu o wieloletnie doświadczenie

BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO BIAŁYSTOK

^

Usługi blacharskie

Zakres prac wykonywanych przez naszych blacharzy obejmuje:
• bezgotówkową likwidację szkód z ubezpieczenia OC i AC
• naprawy powypadkowe
• spawanie elementów stalowych i plastików
• maskowanie rys
• usuwanie wgnieceń
• konserwację i renowację podwozi

^

Nakładanie powłok lakierniczych

Lakierowanie samochodu nie jest prostą czynnością, zwłaszcza kiedy zależy nam na tym, by auto po wykonaniu naprawy blacharsko-lakierniczej było odtworzone do stanu sprzed uszkodzenia. Zadaniem lakiernika jest zabezpieczenie karoserii pojazdu przed korozją, dobranie odpowiednich kolorów oraz nałożenie powłoki lakierniczej. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne – mieszalnię lakierów oraz bezpyłową komorę lakierniczą, a także najwyższej jakości materiały renomowanych firm. Powłoka fachowo nałożona przez lakiernika jest niezwykle odporna na działanie czynników zewnętrznych i zapewnia długotrwały połysk.Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami już dziś!

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem

Dysponujemy specjalistycznymi maszynami oraz narzędziami do kształtowania blachy, za pomocą których odtwarzamy uszkodzone elementy karoserii. Zatrudnieni w naszej firmie blacharze są fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w branży – działają szybko, sprawnie i rzetelnie realizując powierzone prace z najwyższą starannością, precyzją oraz dbałością o szczegóły.

 

Blacharstwo i lakiernictwo Białystok

Szukasz blacharza bądź lakiernika w Białymstoku, któremu bez obaw będziesz mógł powierzyć naprawę karoserii? Świadczymy kompleksowe usługi blacharskie i lakiernicze Białystok realizując prace remontowe, odtworzeniowe oraz renowacyjne. Wykonujemy kompletne naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek.

Dziękuję za szybką reakcję i przyjechanie lawetą do Kurian pod Białymstokiem. Mój samochód został bezpiecznie odholowany do warsztatu. Moto Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz kierowców. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc.
Z pomocy drogowej skorzystałam zimą 2016 roku. Trasa Białystok – Michałowo była bardzo zaśnieżona. W pewnym momencie straciłam kontrolę nad pojazdem i wylądowałam w rowie. Laweta przyjechała bardzo szybko i odwiozła mój samochód do serwisu, w którym dokonano naprawy mojego samochodu. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.
Parę tygodni temu spotkała mnie awaria mojego samochodu około 30 km przed Białymstokiem. Nie chciałem zawracać znajomym głowy w środku nocy, więc zdecydowałem się wezwać pomoc drogową. Laweta przyjechała po mnie około 45 minut po wykonanym telefonie i odholowała do warsztatu w Białymstoku. Serwisując samochód w Motofirmie otrzymałem rabat na pomoc drogową. Polecam!
Dziękuję za dowiezienie paliwa na trasie Mońki – Białystok. Pomoc drogowa przyjechała bardzo szybko. Na następny dzień przyjechałam do serwisu i okazało się, że winna była niesprawna lampka od rezerwy. Bardzo się cieszę, że w Białymstoku działa firma, która w swojej ofercie poza standardową pomocą drogową posiada usługę dowiezienia paliwa.
Również korzystałam z pomocy drogowej na trasie Bielsk Podlaski – Białystok. Samochód zepsuł mi się około 25 km od Białegostoku. Laweta przyjechała w około 30 minut, nie musiałam długo czekać – zwłaszcza, że była zima. Bardzo dziękuję za pomoc i odholowanie mojego samochodu do Białegostoku.
Bardzo dziękuję za odholowanie mojego Peugeota z drogi S8 oraz za sprawną wymianę chłodnicy, która pękła mi na trasie Warszawa – Białystok. Zarówno usługa holowania oraz wymiany chłodnicy przebiegła bez zarzutu. Bardzo dziękuję za pomoc oraz polecam usługi Moto Firmy każdemu kierowcy.

Pomoc drogowa i warsztat samochodowy w Białymstoku

Motofirma Andrysiewiecz świadczy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw blachasrko-lakierniczych i mechanicznych skupu oraz sprzedaży aut.

Bookuj wizytę w warsztacie samochodowym – motofirma

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, szukasz blacharza, lakiernika lub mechanika, jesteś w dobrym miejscu. Działamy na terenie całego Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

Szybki kontakt do nas

Zadzwoń

+48 600 550 600

+48 602 297 581

+85 675 41 97