Warsztat samochodowy i pomoc drogowa w Białymstoku

+48 600 550 600

Pomoc drogowa i warsztat samochodowy w Białymstoku

Motofirma Andrysewiecz świadczy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw blachasrko-lakierniczych i mechanicznych skupu oraz sprzedaży aut.

Bookuj wizytę w warsztacie samochodowym – motofirma

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, szukasz blacharza, lakiernika lub mechanika, jesteś w dobrym miejscu. Działamy na terenie całego Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

Szybki kontakt do nas

+48 600 550 600

+48 602 297 581

+85 675 41 97

Potrzebujesz sprawdzonego warsztatu?

^

Naprawa blacharsko-lakiernicza

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami blacharsko-lakierniczymi
oraz naprawami eksploatacyjnymi.

^

Zajmiemy się wszystkim

Prowadzimy formalności związane ze szkodą, m. in. rozliczenia finansowe bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.
^

Nadzorujemy od podstaw sprawy

Nadzorujemy czynności oględzin przeprowadzane przez rzeczoznawcę ubezpieczyciela.
^

Holowanie aut

Całodobowa pomoc drogowa Białystok – autoholowanie aut to nie wszystko w naszej ofercie.
^

Skup i sprzedaż aut

Zajmujemy się skupowaniem i sprzedażą aut. Jeżeli chcesz sprzedać niepotrzebny samochód zapraszamy do kontaktu.
^

Wieloletnie doświadczenie

Udzielamy wsparcia w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

POMOC DROGOWA, LAWETA 24h – w BIAŁYMSTOKU!

Pomoc drogowa, laweta 24h – motofirma

Komu z nas nie zdarzyło się przykre zajście na drodze, kiedy ni stąd, ni zowąd nasz pojazd uległ awarii? W takich sytuacjach na wagę złota jest jak najszybsze odnalezienie pomocy drogowej. Niestety bardzo często nie mamy wówczas w telefonie kontaktu do firmy świadczącej tego typu usługi. Warto zabezpieczyć się na takie okoliczności. Pomoc drogowa Białystok, na której usługach możesz polegać o każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień roku, to niezastąpione źródło pomocy w takich sytuacjach. Wiemy to z doświadczenia! Dlatego też oferujemy kompleksową usługę i bogatą ofertę zarówno dla kierowców osobówek, jak i samochodów ciężarowych.

Kompleksowe usługi od serwisu po holowanie aut

Oferujemy kompleksową usługę i bogatą ofertę zarówno dla kierowców osobówek, jak i samochodów ciężarowych.

Najważniejsze informacje

Pomoc drogowa Białystok – gdzie szukać pomocy w razie awarii?

Motofirma z Białegostoku oferuje swoją pomoc w zakresie holowania pojazdów, nie tylko osobowych. Laweta Białystok to nie tylko usługi holownicze samochodów osobowych, różnego przeznaczenia aut dostawczych oraz ciężarowych. Oferowana przez naszą firmę usługa jest jeszcze szersza.
Holowanie aut Białystok to dostarczenie pojazdu nie tylko na miejsce pdocelowe, ale również, kiedy zachodzi taka konieczność, do warsztatu mechanicznego. Najczęściej jest tak, że zakłady mechaniczne pracują w godzinach dziennych i w razie awarii pojazdu w nocy nie ma się do kogo zwrócić. Dlatego jako nieliczni oferujemy również własne usługi mechaniczne w każdej porze.
Tak więc każdy, kto doświadcza awarii na drodze, nieszczęśliwego wypadku, czy tym podobnych sytuacji może w pełni polegać na naszych usługach. Klient ma do dyspozycji holowanie pojazdu oraz szeroki wachlarz usług zakładu mechanicznego.

Holowanie aut ciężarowych Białystok

Podróżując samochodem ciężarowym, w razie awarii bardzo trudno o jego odholowanie. W takiej sytuacji kierowca często jest pozostawiony samemu sobie. Holowanie aut ciężarowych Białystok oferuje takiemu kierowcy znacznie więcej. Możliwość bezpiecznego odholowania auta o każdej porze dnia i nocy, ale także serwis i naprawę jego usterek w zakładzie mechanicznym. Motofirma zajmuje się kompleksową naprawą usterek samochodów. Jest to mechanika pojazdowa, usługi blacharskie, kiedy pojazd miał nieprzewidziane zdarzenie drogowe oraz wiele innych, w tym także lakiernictwo.

Pomoc drogowa 24h/7 w Białymstoku - jak działamy?

Motofirma oferuje usługi holowania pojazdów osobowych, półciężarówek i aut ciężarowych. Swoje usługi świadczymy nie tylko w samym mieście Białystok i na jego obrzeżach. Można na nas liczyć również w okolicznych miejscowościach. Nasi specjaliści zdają sobie sprawę, że trzeba działać szybko, dlatego laweta Białystok to usługa dająca natychmiastowe rezultaty. W takich sytuacjach nie ma czasu do stracenia. Dlatego właśnie warto mieć na wszelki wypadek numer kontaktowy. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. W razie kłopotów zawsze możesz liczyć na naszą usługę. Motofirma nikogo nie zostawi w potrzebie!