pomoc drogowa

POMOC
DROGOWA

balcharstwo lakiernictwo motofirma

BLACHARSTWO
i LAKIERNICTWO

skup i sprzedaż aut

SKUP
i SPRZEDAŻ AUT

serwis samochodowy ikona

SERWIS
SAMOCHODOWY

SKUP AUT USZKODZONYCH I POWYPADKOWYCH ZA GOTÓWKĘtel. 600 550 600

SKUP SAMOCHODÓW

Prowadzimy skup aut zarówno uszkodzonych jak i sprawnych na korzystnych dla Klienta warunkach. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną wycenę uszkodzonego samochodu. Widełki cenowe możemy już podać w trakcie rozmowy telefonicznej - wszystko zależy od faktycznego stanu Państwa samochodu. Następnie przyjeżdżamy na miejsce i ostatecznie wyceniamy samochód.

CAŁODOBOWA POMOC

Całodobowa  pomoc drogowa w Białymstoku i okolicach. Holowanie aut w Białymstoku. Transport samochodów osobowych i dostawczych, które uległy awarii na drodze lub brały udział w kolizji czy wypadku drogowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu zapewniamy bezpieczny transport z miejsca wypadku.

TRANSPORT SAMOCHODÓW

Nasza firma również specjalizuje się w transporcie samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych - na krótkich oraz długich dystansach. Zajmujemy się m.in sprowadzaniem samochodów z zagranicy lub innych miejscowości w Polsce do miejsca wyznaczonego przez Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

skup aut i samochodów powypadkowych i uszkodzonych za gotowke w Bialymstoku
 • kredyt na auto

  Zajmujemy się skupem samochodów całych jak i uszkodzonych

  Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz elastyczne formy rozliczeń zarówno przy skupie jak i sprzedaży pojazdów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu samochodami zarówno osobowymi oraz ciężarowymi.

 • lista motofirma

  W ramach skupu samochodu oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  Kupimy od Ciebie Twój samochód oraz załatwimy wszelkie niezbędne formalności. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawnie zebrać komplet potrzebnych dokumentów. Wystarczy jeden podpis, aby otrzymać od nas gotówkę za uszkodzone auto.

 • skup aut

  Oferujemy sprzedaż samochodów w systemach ratalnych i leasingu

  Nasz skup samochodów oferuje elastyczne metody finansowania. Jeśli znajdziesz u nas samochód, który spełni Twoje oczekiwania zakup możesz rozłożyć na raty. Dodatkowo pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności.

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie skupu aut

  Skupem samochodów w Białymstoku zajmujemy się od wielu lat, dzięki temu bardzo dobrze orientujemy się w cenach rynkowych. Dzięki temu masz pewność, że zostanie Ci zaoferowana najbardziej korzystna cena za Twój samochód. Wystarczy 1 podpis i otrzymasz gotówkę za Twój samochód.

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Rafał

Od kilku lat jeździłem wysłużonym Renault Scenic. Niestety pewnego dnia pękł pasek rozrządu i auta całkowicie nie opłacało się naprawiać. Do Moto Firmy trafiłem przez internet, wszystkie formalności związane ze sprzedażą auta zostały za mnie załatwione. Na następny dzień dostałem gotówkę do ręki.

Paweł

Dziękuję za rzetelne przetestowanie i sprawdzenie mojego samochodu przed zakupem. Dzięki profesjonalnemu podejściu ekipy z Moto Firmy miałem pewność, że kupuję samochód, który posłuży mi lata i nie będę musiał ponieść dodatkowych kosztów związanych z naprawą.

Katarzyna

Polecam skup aut samochodów za gotówkę prowadzony przez Pana Roberta. Wszelkie formalności związane ze skupem samochodu zostały załatwione za mnie. Wystarczył jeden mój podpis, żeby otrzymać gotówkę za swój samochód.

Jacek

Wstępna wycena mojego samochodu została przeprowadzona już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Muszę przyznać, że cena była atrakcyjna. Na następny dzień umówiłem się do Moto Firmy, gdzie dokładnie sprawdzono stan samochodu i zaproponowano konkretną kwotę. Gotówkę dostałem do ręki. Polecam ten skup samochodów!

Agnieszka

Wycena mojego samochodu oraz wszelkie formalności związane z jego skupem zostały przeprowadzone bardzo sprawnie. Kwota jaką dostałam za swój samochód była adekwatna do jego stanu wizualnego oraz technicznego. Również polecam ten skup aut!

Karolina

Transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Samochód został sprawdzony i wyceniony na miejscu w bardzo krótkim czasie. Kilka dni później czekały na mnie gotowe papiery, więc sama nie musiałam nic załatwiać. Skup aut polecam wszystkim osobom, które chcą szybko sprzedać swój samochód.

Motofirma Robert Andrysewicz

Adres

ul. Ustronna 50
15-161 Białystok

Fax

+48 85 675 41 97

Telefony

+48 602 297 581
+48 85 675 41 97

E-mail

biuro@motofirma.eu
www.motofirma.eu