balcharstwo lakiernictwo motofirma

BLACHARSTWO
i LAKIERNICTWO

skup i sprzedaż aut

SKUP
i SPRZEDAŻ AUT

serwis samochodowy ikona

SERWIS
SAMOCHODOWY

POMOC DROGOWA, LAWETA 24h - BIAŁYSTOK, PODLASKIEtel. 600 550 600

WYCIĄGANIE Z ROWÓW

Posiadamy profesjonalne lawety - HDS, które poradzą sobie z rozbitymi autami leżącymi na poboczu jezdni lub w rowach. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie aut z miejsca wypadku. Jeśli zdarzy Ci się wypadek, stłuczka lub awaria twojego pojazdu, skontaktuj się z nami. Działamy na terenie miasta Białystok oraz woj. Podlaskiego.

CAŁODOBOWA POMOC

Całodobowa  pomoc drogowa w Białymstoku i okolicach. Holowanie aut w Białymstoku. Transport samochodów osobowych i dostawczych, które uległy awarii na drodze lub brały udział w kolizji czy wypadku drogowym. Świadczymy również usługi blacharsko-lakiernicze na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do współpracy!

TRANSPORT SAMOCHODÓW

W naszej ofercie znajdują się również usługi transportowe zarówno samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Na życzenie Klienta możemy przywieźć wskazane auto z dowolnego kraju. Działamy również lokalnie świadcząc usługi transportowe na terenie kraju oraz województwa Podlaskiego.

Holowanie Białystok
 • Dysponujemy flotą profesjonalnych lawet

  Nasza flota pomocy drogowej składa się wyłącznie z dedykowanych do holowania lawet. Pomocą drogową nasze firmy objęte jest miasto Białystok oraz całe województwo Podlaskie. Zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

 • Działamy całodobowo

  Każda osoba, która jest uczestnikiem kolizji lub której auto uległo awarii może zadzwonić do nas o każdej pomorze dnia i roku. Nasza pomoc drogowa jest czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

 • Przy holowaniu z OC sprawcy koszty rozliczamy samodzielnie
  na podstawie wystawionego przez Państwa upoważnienia.

  Jeśli jesteś uczestnikiem wypadku drogowe lub kolizji załatwimy za Ciebie wszelkie formalności związane ze zwrotem kosztów holowania z OC sprawcy. Do załatwienia wszelkich formalności potrzebujemy wyłącznie Państwa upoważnienia.

 • Organizujemy przewozy lokalne i dalekobieżne

  Nasza firma zajmuje się przewozem samochodów z zagranicy oraz innych części Polski. Posiadamy lawety zdolne do przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych. Oferujemy bezpieczny przewóz samochodu oraz konkurencyjne stawki za kilometr.

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Karol

Parę tygodni temu spotkała mnie awaria mojego samochodu około 30 km przed Białymstokiem. Nie chciałem zawracać znajomym głowy w środku nocy, więc zdecydowałem się wezwać pomoc drogową. Laweta przyjechała po mnie około 45 minut po wykonanym telefonie i odholowała do warsztatu w Białymstoku. Serwisując samochód w Motofirmie otrzymałem rabat na pomoc drogową. Polecam!

Magda

Dziękuję za dowiezienie paliwa na trasie Mońki - Białystok. Pomoc drogowa przyjechała bardzo szybko. Na następny dzień przyjechałam do serwisu i okazało się, że winna była niesprawna lampka od rezerwy. Bardzo się cieszę, że w Białymstoku działa firma, która w swojej ofercie poza standardową pomocą drogową posiada usługę dowiezienia paliwa.

Krystyna

Z pomocy drogowej skorzystałam zimą 2016 roku. Trasa Białystok - Michałowo była bardzo zaśnieżona. W pewnym momencie straciłam kontrolę nad pojazdem i wylądowałam w rowie. Laweta przyjechała bardzo szybko i odwiozła mój samochód do serwisu, w którym dokonano naprawy mojego samochodu. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.

Zbyszek

Dziękuję za szybką reakcję i przyjechanie lawetą do Kurian pod Białymstokiem. Mój samochód został bezpiecznie odholowany do warsztatu. Moto Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz kierowców. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc.

Basia

Również korzystałam z pomocy drogowej na trasie Bielsk Podlaski - Białystok. Samochód zepsuł mi się około 25 km od Białegostoku. Laweta przyjechała w około 30 minut, nie musiałam długo czekać - zwłaszcza, że była zima. Bardzo dziękuję za pomoc i odholowanie mojego samochodu do Białegostoku.

Tomasz

Bardzo dziękuję za odholowanie mojego Peugeota z drogi S8 oraz za sprawną wymianę chłodnicy, która pękła mi na trasie Warszawa - Białystok. Zarówno usługa holowania oraz wymiany chłodnicy przebiegła bez zarzutu. Bardzo dziękuję za pomoc oraz polecam usługi Moto Firmy każdemu kierowcy.

Motofirma Robert Andrysewicz

Adres

ul. Ustronna 50
15-161 Białystok

Fax

+48 85 675 41 97

Telefony

+48 602 297 581
+48 85 675 41 97

E-mail

biuro@motofirma.eu
www.motofirma.eu